הלוואה בערבות המדינה לחברת תקליטנים

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהלוואה בערבות המדינה לחברת תקליטנים

צעירים רבים בארץ מעוניינים לפתוח חברת תקליטנים וליהנות מעבודה מאתגרת וחווייתית באירועים, בפסטיבלים ובהפקות שנות. לאחר הלימודים ניתן להקים עסק עצמאי בתחום התקליטנות, אך כדי להצליח בתחום התחרותי יש להשקיע משאבים רבים בשיווק החברה. כמו כן, נדרשת השקעה גבוהה בציוד, לכן רוב היזמים זקוקים להלוואות ולפתרונות מימון לפתיחת חברת תקליטנים חדשה ואיכותית.

ענף חברות התקליטנים בישראל

ענף התקליטנים בישראל נחשב לתחרותי במיוחד, יש בו שחקנים רבים, ביניהם חברות תקליטנים ותיקות ומוכרות וחברות צעירות וכמעט ללא ניסיון. כדי להצליח בתחום יש להפגין מקצועיות, להעניק שירות ברמה גבוהה, לחדש ציוד אחת לתקופה ולפרסם את העסק היטב ברשתות החברתיות ובערוצי האינטרנט השונים.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

זהו תחום תחרותי הנחשב לקשה במיוחד, אך תקליטן מקצועי ויעיל זוכה להרבה עבודה ולביקוש רב. כדאי לדעת כי חברות תקליטנים מספקות מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר הופעות תקליטנים במסיבות פרטיות, תקלוט באירועים משפחתיים ועסקיים כמו חתונות, מסיבות בר ובת מצווה, ימי כיף לעובדי החברה, תערוכות ועוד.

פתיחת עסק בתחום התקליטנות

רוב היזמים שמקימים חברת תקליטנים מגיעים לתחום בגלל אהבתם למוסיקה ובגלל רצונם לעבוד בתחום האהוב עליהם. עם זאת, למרות התדמית הצעירה והעליזה של שוק התקליטנות, זו עבודה לכל דבר המחייבת ניהול תקין ונכון, השקעות, גיוס אשראי לחברת תקליטנים בהתאם לצרכים המשתנים, פרסום אפקטיבי והשתתפות באירועים הקשורים לתחום.

פתיחת עסק חדש בתחום התקליטנות מחייבת את היזם להכין תוכנית עסקית, להשקיע בציוד יקר של מערכות הגברה וציוד לדיג'יי, להשקיע בשיווק ובחשיפת העסק החדש כדי לקבל הזמנות מלקוחות, ויש להתמודד עם תחרות גבוהה בענף.

בניית תוכנית עסקית לחברת תקליטנים

לפני שמגייסים הלוואות ואשראי לפתיחת עסק חדש בתחום התקליטנות יש להכין תוכנית עסקית מפורטת. את התוכנית העסקית מומלץ להכין בעזרת יועץ פיננסי או עסקי, התוכנית נחוצה להתוויית הדרך עבור היזם, לצורך גיוס אשראי לחברת תקליטנים וכדי לבדוק היתכנות כלכלית וכדאיות להקמת חברה נוספת בתחום הנחשב לרווי במתחרים.

בתוכנית עסקית יש מידע עדכני אודות השוק, פרטים בנושאי מימון ועלויות שוטפות, תזרים מזומנים צפוי, אחוזי רווחיות חברת תקליטנים, עלויות שיווק ופרסום ועוד.

כמה עולה לפתוח חברת תקליטנים

עלות פתיחת חברת תקליטנים יכולה להסתכם בכמה מאות אלפי שקלים, בהתאם לגודל החברה, מספר התקליטנים ועלויות הציוד. עסק חדש וקטן יכול להתחיל לעבוד מהבית כדי לחסוך עלויות כמו שכר דירה, אך יש לדאוג לפתרונות אחסון לציוד היקר.

בעת פתיחת עסק חדש בתחום התקליטנות חייבים להשקיע בציוד מחשבים, במערכות הגברה ותאורה, בציוד תקליטנים ובאמצעים ויזואליים שונים. כמו כן, יש לרכוש רכב מסחרי להובלת הציוד ואנשי הצוות בבטחה ובנוחות, לרכוש ביטוחים מתאימים ולהשקיע בשיווק אפקטיבי.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת תקליטנים

מימון לפתיחת חברת תקליטנים ניתן לקבל דרך קרנות מדינה ייעודיות. כדאי לבדוק את האפשרות לקחת הלוואה בערבות המדינה לחברת תקליטנים, זו הלוואה נחה בריבית אטרקטיבית לתקופה של עד חמש שנים, עם אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר (גרייס) לתקופה של 6 חודשים.

הלוואה בערבות המדינה נחשבת לאופציה משתלמת בגלל הערבות הגבוהה מצד המדינה, כלומר בעלי העסק נדרשים להעמיד בטוחות כנגד ההלוואה בשיעור נמוך מהמקובל בשוק ההלוואות, עד 25% מסכום ההלוואה.

כדי לקבל הלוואה מקרנות מדינה יש להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאם מטעם הקרן. כלכלן מטעם קרן הסיוע לעסקים מתאם פגישה עם היזם, ולאחר אישור הבקשה מעביר את המשך הטיפול לבנק המלווה, בהתאם לבחירת היזם. ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה תחליט סופית האם לאשר את ההלוואה ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת תקליטנים קיימת

חברת תקליטנים פעילה הזקוקה להלוואה נוחה לצורך מימון הון חוזר או להשקעות, יכולה לפנות לאחד הבנקים המסחריים. במקרים מסוימים הבנק יציע את ההלוואה האטרקטיבית ביותר, אך כיום יש פתרונות מימון נוספים, למשל הלוואה מחברת מימון חוץ בנקאי הפועלת בהיתר ממשרד האוצר ומציעה הלוואות מהירות בתנאים משתלמים, ללא ערבים או ערבויות גבוהות.

ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה, בעלי חברת התקליטנים יכולים לעשות שימוש בכסף לצורך החזר חובות ותשלום לספקים, לרכישת ציוד חדש, להשקעה בעסק כדי להרחיבו וכדומה.

טיפים לפתיחת חברת תקליטנים

חשוב לפנות ליועץ עסקי מנוסה כדי לבנות תוכנית עסקית לעסק החדש וכדי לקבל סיוע בתחומים שונים כגון מימון, גיוס אשראי לחברת תקליטנים ועוד. כמו כן, יש להשקיע בפרסום יעיל כדי לחשוף את העסק בפני לקוחות פוטנציאליים, אך רבים מהלקוחות מגיעים מפה לאוזן, לכן חשוב להעניק שירות מנצח ולהפגין מקצועיות ברמה גבוהה.

למידע נוסף בנושא מימון והלוואות לחברת תקליטנים, השאר פרטיך באתר. היועצים המנוסים של משפחה עסקית יחזרו אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית להלוואה נוחה ועם פתרונות מימון נוספים, השירות ללא עלות או התחייבות מצדך.

מידע נוסף בנושא: