קרן סיוע ליצואנים

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן סיוע ליצואנים

חלק נכבד מהתוצר הלאומי של ישראל מורכב מיצוא, לכן אין זה מפתיע שלמדינה יש אינטרס חיוני בהצלחת החברות שעוסקות ביצוא. כדי לעזור ליצואנים שמעוניינים להתפתח או שמא נקלעו לקשיים פיננסיים, משרד האוצר מפעיל קרן סיוע בתיווך חברת BDI.

גיוס הלוואות באמצעות קרן סיוע ליצואנים

הסיוע הפיננסי ואפשרויות מימון יצואנים שזמינות דרך הקרן הממשלתית, נעשים בצורת ערבות מדינה לסכום האשראי שאותו מבקשים הלווים לקבל. מבקשי האשראי צריכים לפנות תחילה לחברת BDI שעושה את תהליך הסינון הראשוני ולאחר מכן, הבקשה נבחנת בתוך וועדה משותפת עם הבנקים תוך כדי התייחסות למאפיינים הספציפיים של כל חברה.

במקרה שהיצואן מבקש ההלוואה עסקית והוא בעל פוטנציאל לגידול משמעותי של מכירות ורווחים, אין לו היסטוריה של חובות או עיקולים ומחזור המכירות שלו לא עלה על 15 מיליון דולר בשנה הקודמת, יש לו סיכויים גבוהים לקבל את הערבות המבוקשת. ברגע שישנה תשובה חיובית וקיימים ביטחונות בצורת ערבות מדינה, בנק מרכנתיל שמעניק את ההלוואות, יכול לעשות זאת ביתר קלות.

מאפייני קבלת אשראי מטעם BDI קרן ליצואנים

הלווים שרשאים לפנות בבקשת אשראי לשם מימון יצוא, צריכים לנהל את עיקר פעילותם בישראל ולשווק 5% לפחות ממכירותיהם לשווקים הבינלאומיים. סכום האשראי המקסימאלי במסגרת הקרן הוא 100 אלף דולר עבור חברה עם מחזור של עד חצי מיליון דולר בשנה ומיליון דולר לחברות עם מחזור גבוה יותר (עד 15 מיליון דולר מקסימאלי).

ניתן לפרוס את ההלוואה עד לתקופה מקסימאלית של חמש שנים עם אפשרויות גרייס ואילו הריבית נקבעת לפי שיקול דעת הבנק ובהתאם לסכום ההלוואה. הביטחונות המוענקים על ידי המדינה עומדים על 70%, כאשר יכולה להיות דרישה בנקאית להעמיד ביטחונות נוספים בצורה עצמאית.

מגוון אפיקי ההלוואות העסקיות שזמינות בישראל התרחב מאד בתקופה האחרונה וזאת לאור ההתפתחות המואצת של שוק האשראי החוץ בנקאי. פרט לגופים הפנסיוניים, חברות כרטיסי האשראי המוכרות והעסקים הקטנים יותר, הגבירו את פעילותן גם קרנות ממשלתיות מסוגים שונים, שרוב הציבור עדיין לא מודע אליהן. המומחים של אתר משפחה עסקית, לעומת זאת, הם בעלי ניסיון רב בתחום ויכולים להתאים מסלולי קרנות לפי הצרכים שלך.

פנייה לאנשי מקצוע יכולה בהחלט להגדיל את הסיכויים לאישור חיובי של ההלוואה וזאת עקב תהליך קורקטי של התאמת מסלול והגשת בקשת האשראי. אם אתה חושב לקחת הלוואה עסקית במסגרת קרן סיוע ליצואנים או גוף אחר בקרוב, אנו בפורטל משפחה עסקית יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות כדי לחסוך זמן וכסף, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: