קרן BDI לעסקים

קרן BDI לעסקים נקראת על שם פירמת רואי החשבון הידועה, שבעבר הלא רחוק ניהלה את קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, ומטעם משרד האוצר. פירמת רואי החשבון BDI בודקת מדי שנה מאות ואלפי בקשות להלוואה עבור עסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ הזקוקים להלוואה לצורך השקעה או מימון הון חוזר.

מסלולי ההלוואה של קרן BDI לעסקים

קרן BDI מציעה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בשלושה מסלולים עיקריים:

  • מסלול עסקים בהקמה – קרן BDI מודעת לקושי של עסקים קטנים ובינוניים לקבל מימון ואשראי בנקאי, לכן היא מציעה מסלול זה כדי לסייע ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולבעלי עסקים קיימים המעוניינים להרחיב את העסק.
  • מסלול הון חוזר – רוב העסקים הקטנים והבינוניים בישראל מתקשים לנהל תזרים מזומנים חיובי מסיבות שונות, לדוגמה אשראי ארוך ללקוחות (שוטף פלוס 30 או 60). בעזרת ההלוואה דרך הקרן ניתן לעמוד בהתחייבויות הכספיות השונות של העסק כמו תשלום לספקים, משכורות לעובדים וכדומה.
  • מסלול השקעות – הקרן מציעה הלוואות אטרקטיביות המאפשרות לבעלי עסקים קיימים לרכוש ציוד ומכונות ולהשקיע בעסק כדי למנף אותו, לחדור לשווקים חדשים, להתרחב ולצמוח.

כמו כן, קרן BDI מציעה הלוואות עד 100 אלף ₪ במסלול מהיר ומקוצר, זו הלוואה המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים שמחזור המכירות השנתי שלהם לא עולה על 3 מיליון ₪.

ראוי לציין כי הלוואה במסלול השקעות מחייבת את בעל העסק להעמיד ביטחונות בהתאם להחלטת ועדת האשראי של הקרן. כמו כן, בעל העסק נדרש להשקיע הון עצמי עד 20% מסכום ההלוואה המאושרת. ישנה אפשרות לקבל הלוואה לרכישת עסק קיים ופעיל לצורך התרחבות, הקרן מציעה הלוואה עד 35% מהסכום, בכפוף לאישור ועדת האשראי של הקרן.

צוות היועצים של משפחה עסקית יסייע לכם לקבל הלוואה אטרקטיבית דרך קרן BDI לעסקים, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע הנחוץ עבורכם. אנו מסייעים מדי שנה לאלפי עסקים לקבל הלוואות נוחות דרך קרנות שונות, ביניהן קרן BDI.

מידע נוסף בנושא: