קרנות סיוע במרכז

המציאות הכלכלית בישראל אינה פשוטה עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים, הם מתמודדים עם מחנק אשראי קשה ומתקשים לקבל אשראי והלוואות בבנקים. לכן, כדאי לדעת כי ישנן מספר קרנות סיוע במרכז המעניקות הלוואות נוחות בריבית אטרקטיבית לעסקים הזקוקים לכך. בין הקרנות השונות ניתן למנות את קרן הסיוע לעסקים במרכז הארץ, הקרן מציעה הלוואות בפריסת תשלומים ארוכה, עם אפשרות לתקופת חסד (גרייס) לחצי שנה ולעיתים יותר.

קרנות סיוע לעסקים הממוקמים במרכז

כאמור, יש מגוון קרנות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים במרכז, לכל קרן יש תנאים מעט שונים, לכן כדאי קבל ייעוץ מקצועי על מנת להגיש בקשה לקרן המתאימה ביותר לצורכי ולמאפייני העסק. אחת האופציות הכדאיות ביותר היא להגשה בקשה להלוואה נוחה דרך קרן סיוע לעסקים במרכז. הקרן מציעה הלוואות עד 500,000 ש” לתקופה של עד 6 שנים, בריבית אטרקטיבית, וקיימת אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לתקופה של חצי שנה.

כמו כן, ישנן קרנות סיוע נוספות במרכז, ביניהן:

כדאי לדעת כי גם חלק מהבנקים הקימו בשנים האחרונות קרנות סיוע לעסקים הממוקמים במרכז ובשאר חלקי המדינה.

הלוואה לעסק במרכז לוקחים רק בעזרת יועץ מנוסה

הלוואה לעסק במרכז נועדה לצורך השקעות, הון חוזר, הקמת עסק חדש וכדומה. יש להתאים את ההלוואה לצורכי העסק וליכולת ההחזר שלו, לאחר בדיקת היתכנות כלכלית, פוטנציאל צמיחה ובדיקות נוספות. לכן, אין לוותר על ייעוץ מקצועי הניתן על ידי צוות היועצים של משפחה עסקית, אנו מסייעים לעסקים רבים במרכז לקבל הלוואות וסיוע נוסף מקרנות ייעודיות, בתנאים המשתלמים ביותר.

למידע נוסף, לשאלות ולקבלת סיוע דרך קרנות סיוע במרכז, השאר פרטיך באתר ואנו נחזור אליך עם כל הפתרונות האפשריים, ונסייע לך להשיג את ההלוואה הנחוצה לעסק שלך.

מידע נוסף בנושא: