מימון סחר חוץ בינלאומי

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותמימון סחר חוץ בינלאומי

החשיבות של סחר בינלאומי עבור מדינת ישראל היא גדולה יותר מאשר במדינות אחרות וזאת בגלל היחסים הקרים ולעיתים עוינים שיש לה עם שכנותיה. בנוסף, היותה של ישראל מדינה קטנה ודלה יחסית במשאבים טבעיים, גורמים גם הם למקבלי ההחלטות במדינה לתמרץ חברות ואנשי עסקים שפונים לענף של סחר חוץ.

קבלת מימון סחר חוץ בינלאומי מקרנות ממשלתיות

אחת מהקרנות הזמינות עבור מימון סחר חוץ, היא הקרן לעידוד השיווק לחו“ל שמיועדת לחברות קטנות המעוניינות להרחיב או להקים מערך של יצוא. גובה הסיוע ליצואנים יהיה עד ל-50% מסך ההשקעה הכוללת של בעלי העסקים ובכל מקרה לא יעלה על שני מיליון. העסקים הזכאים חייבים להיות בעלי היסטוריה פיננסית נקיה, ללא חשבונות מוגבלים ולא רשומים כמקבלי סיוע מגורמים ממשלתיים נוספים.

הנושאים עבורם ניתן לקבל תמיכה כספית מהקרן מפורטים היטב וכוללים איסוף מידע, פרסום, תערוכות, כנסים והצגת מוצר, נסיעות שיווק לחו”ל, תקינה וביטוח ומערכי שיווק והפצה לחו”ל, תשלום למנהל המאגד, תשלום עבור קורס בתחום היצוא, הוצאות מיוחדות בענף הסרטים ועוד.

הרעיון מאחורי הסיוע דווקא בענייני שיווק, הוא שהדבר דורש בדרך כלל הוצאה ראשונית גבוהה מאד ללא תמורה מובטחת בשלב הראשון. בגלל כך המדינה מעוניינת להשתתף בהוצאות היצואנים ולמנוע מהם לוותר על הרעיונות העסקיים שלהם בגלל עלות זו.

אנו בפורטל משפחה עסקית מציעים ללווים הפוטנציאליים פלטפורמה אובייקטיבית להשוואה בין מסלולי אשראי עסקי בארץ. בסופו של דבר, מטרתנו היא להתאים בצורה אופטימאלית את ההלוואה לפי מאפייניו האישיים של הלקוח וללוות אותו במהלך השלבים השונים של העסקה, בין אם מדובר על מימון סחר בינלאומי או תחום אחר.

מכיוון שמדובר על ענף שצובר תאוצה בגלל התפתחות השוק החוץ בנקאי, חשוב להכיר את האפשרויות הקיימות לפני קבלת החלטה סופית על לקיחת אשראי. הסכומים הגבוהים שמעורבים בעסקאות אשראי עסקי, גם הם מגדילים את הצורך בקבלת ייעוץ מקצועי ועריכת סקר שוק יסודי.

במידה ואתה חושב על נטילת אשראי עבור העסק שלך בתקופה הקרובה, ביכולתנו לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים. היועצים המומחים של משפחה עסקית יסייעו לך לכך אורך התהליך ויגדילו את הסיכויים שלך לקבלת אישור חיובי. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי. השירות ניתן ללא תשלום או התחייבות.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך בנושא קרנות ממשלתיות:
הלוואות בערבות המדינה
קרן BDSK בערבות המדינה
קרנות הסוכנות היהודית

 

מידע נוסף בנושא: