קרן הלוואות לעסקים קטנים

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן הלוואות לעסקים קטנים

הקרן לעסקים קטנים הוקמה על ידי המדינה במטרה לסייע לעסקים בכל תחומי התעשייה המסחר המתקשים לקבל אשראי בנקאי או זקוקים למימון אטרקטיבי להקמת עסק חדש, למימון הון חוזר ולהשקעות. כדי לקבל הלוואה דרך הקרן לעידוד עסקים קטנים יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת תוכנית עסקית ומסמכים רלוונטיים נוספים.

הלוואה לחמש שנים בערבות המדינה

קרן הלוואות סיוע לעסקים מציעה מגוון מסלולי מימון, ביניהם מסלול הלוואות למימון הון חוזר, מסלול להקמת עסק חדש ומסלול השקעות. ניתן לקבל הלוואות עד חמש שנים, עם אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לתקופה של עד 6 חודשים (גרייס). כל ההלוואות דרך הקרן לעסקים קטנים מיועדות לעסקים שמחזור המכירות השנתי בשנה הקודמת להגשה הבקשה הוא עד 100 מיליון ₪, כל עוד העסק עומד בתנאים הנדרשים לקבלת המימון האטרקטיבי.

במסלול עסק בהקמה ניתן לקבל דרך קרן הלוואות לעסקים קטנים הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית עד לסכום של 500,000 ₪. במסלול השקעות בעל העסק יכול לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ אם המחזור השנתי הוא עד 6.25 מיליון ₪ או 8% לעסק שמחזור המכירות השנתי הוא בטווח 6.26-100 מיליון ₪.

חשוב לדעת כי קרן הסיוע לעסקים קטנים מציעה ערבות בגובה 70% מסכום ההלוואה, הערבות ניתנת לבנק המלווה. זו הקלה משמעותית לבעלי עסקים קטנים כיוון שהם אינם נדרשים להעמיד ביטחונות גבוהים כפי שנדרש מהם בהלוואות דרך הבנק או מגופים פיננסיים אחרים.

שיפור הסיכויים לקבלת הלוואה דרך קרן הלוואות סיוע לעסקים

עסקים רבים קיבלו עד כה הלוואות נוחות דרך הקרן לעידוד עסקים קטנים, כדי לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה האטרקטיבית מומלץ להיעזר בצוות היועצים של משפחה עסקית. היועצים שלנו יסייעו לכם להגיש בקשה מסודרת ומפורטת הכוללת תוכנית עסקית ומסמכים נוספים לשיפור הסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה.

את הבקשה יש לשלוח לאחד משני הגופים המתאמים של הקרן, תוך מספר ימים כלכלן מטעם הגוף המתאם יתקשר אליכם לתיאום פגישה, ולאחריה המשך הטיפול יועבר לבנק המלווה לפי בחירתכם. לבסוף ועדת האשראי של הקרן תקבע האם לאשר סופית את ההלוואה ובאיזה תנאים.

למידע נוסף, לשאלות ולסיוע בקבלת מימון באמצעות קרן הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה אנא השאירו פרטים בטופס שבאתר, ואנו נחזור אליכם בהקדם! 

מידע נוסף בנושא: