מענקי ממשלה – עידוד תעסוקה

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותמענקי ממשלה – עידוד תעסוקה

לעיתים קרובות, מבקשי הלוואות עסקיות נוטים להיות שמרניים יתר על המידה ולפחד לצאת מתוך המסגרת בכל מה שקשור ללקיחת אשראי. כך, לדוגמא, אנשים יעדיפו פעמים רבות לפנות לסניף הבנק מטעמי נוחות ולא לברר על אפיקים דומים בחברות חוץ בנקאיות או קרנות ממשלתיות לדוגמה קרן BDSK, קרן נתן, קרן סולם ועוד. למעשה, בכל מה שקשור לסיוע פיננסי מהמדינה, הפעילות לא נעשית למטרת רווח וברוב המקרים, הלוואות מסוג זה יהיו משתלמות מיוחד.

אחד המכשולים העיקריים בגיוס אשראי דרך מענקי ממשלה, הוא הקושי לבחור באפיק מתאים, לעמוד בקריטריונים הנוקשים יותר ולהגיש בקשה בצורה נאותה. פנייה ליועצים שלנו יכולה לתת מענה לכל אחת משאלות אלו ולאפשר לקיחת הלוואה בתנאים זולים ואטרקטיביים.

אפשרויות זמינות של מענקי ממשלה עידוד תעסוקה

נתוני התעסוקה שמתפרסמים מידי רבעון בישראל, זוכים להתייחסות משמעותית מצד קובעי המדיניות הפיננסית. בגלל הבעיות המבניות בתוך שוק התעסוקה הישראלי, נעשים מאמצים רבים כדי לתמרץ ולעודד תעסוקה מצד הממשלה.

מסלול סיוע לעסקים קטנים ובינוניים, לדוגמא, בא לעזור לעסקים אלו להתפתח ולעודד העסקת עובדים והוא מופעל בצורה של ערבויות מדינה לבנקים עבור האשראי שהם נותנים לחברות. כתוצאה מהתערבות מדינתית זו, הביטחונות והריביות עבור האשראי הבנקאי הופכים להיות אטרקטיביים יותר. זה מאפשר מרחב פעולה לעסקים הקטנים והבינוניים ונותן גם אפשרויות להתפתחות והעסקת עובדים נוספים.

הביטחונות של המדינה ניתנות באמצעות בנק מרכנתיל, בנק הפועלים בנק מזרחי ועוד. בעבר היו פרסומים שהבנקים לא ששים להשתמש בערבויות הבנקאיות ולא משנים את הקריטריונים הנוקשים שלהם להענקת אשראי לעסקים הקטנים והבינוניים. עם זאת, בדיקה שנעשתה לאחר מכן הראתה שאכן קיים אחוז גבוה יותר של הלוואות הניתנות לעסקים אלו.

בסך הכול, במסגרת התוכנית, הקצתה המדינה כחצי מיליארד שקל לצורך ערבויות כנגד אשראי הניתן לעסקים, כאשר הבנקים רשאים למנף את הסכום עד ל-5 מיליארד. כך כל עסק שזקוק לאשראי ויש לו בעיה עם העמדת ביטחונות רשאי להגיש בקשה במטרה להצטרף למסלול בהתאם לתנאים שלו.

אפיק סיוע להעסקת מתמחים ממגזר המיעוטים בתעשייה עתירת ידע

מסלול זה מאפשר למעסיקים מתחום הטכנולוגיה שמגייסים עובדים מהמגזר הערבי, הדרוזי או הצ’רקסי לקבל סיוע בשכר העובדים. למעשה העובדים מקבלים השלמה של שכר מהמדינה ובכך נחסכות עלויות מהמעסיקים. מבחינת התחומים הכלולים בתכנית, מדובר לא רק בתחום ההייטק אלא גם אלקטרוניקה, תעשיית חשמל, כלי הובלה או שירותי מחשוב, ציוד תעשייתי לבקרה ופיקוח ועוד ענפים מסוימים של תעשיה מסחרית. ניתן להגיש בקשות לסיוע באופן שוטף, עד ניצול התקציב המלא שבינתיים לא נקבע לו סכום סופי.

אנו בפורטל משפחה עסקית, מעוניינים לתת ללווים עסקיים פוטנציאליים את האפשרות לבחור במסלול האשראי האופטימאלי עבורם וזאת תוך כדי סיוע של אנשי מקצוע בעלי ניסיון. דרך פעולה כזאת יכולה להביא להוזלה משמעותית בעלויות ולהתאמה טובה יותר בין יכולת ההחזר לאשראי המתקבל, בין אם מדובר על תחום עידוד השקעות בתיירות, מפעלים ועסקים בפריפריה, צמצום פערים בין מגזרים שונים ועוד.

יש לציין, כי בעזרת השירותים שמציע האתר שלנו, תוכל להגדיל משמעותית את הסיכויים לקבלת הלוואה בסכומים הדרושים. זאת, מכיוון שהיועצים שלנו ילוו אותך החל משלב הגשת הבקשה ומילוי המסמכים ועד למשא ומתן מול החברה המלווה והחתימה הסופית על העסקה. האפיקים הקיימים גם הם יהיו זמינים בתנאים נוחים יותר של ריבית ועמלות.

אם אתה מעוניין לקחת הלוואה עסקית בתקופה הקרובה, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר משפחה עסקית ובסיוע יועצים מומחים בתחום האשראי נתאים לך הלוואה ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית. הייעוץ ניתן ללא עלות.

מידע נוסף בנושא: