הלוואה לעסק בהקמה

מאפייני האשראי העסקי וההבדלים לעומת הלוואות צרכניות, הופכות את הגיוס שלו למורכב יותר עבור מבקשי ההלוואה הפוטנציאליים. בזמן שלווים פרטיים נוטים לקחת אשראי בסכומים נמוכים יותר ולשם מטרה מוגדרת, חברות זקוקות להלוואות באופן שוטף והסיכוי שלהם להגיע לפשיטת רגל הוא גבוה יחסית.

פעמים רבות, דווקא פנייה לאפיקים פחות סטנדרטיים של הלוואה יכולה להביא לתוצאה אופטימאלית. עסקים שנמצאים בשלבי ההקמה שלהם ומהווים סיכון מבחינת הבנקים, יוכלו אף לגייס את האשראי המבוקש ביתר קלות.

קבלת הלוואה לעסק בהקמה דרך גופים חוץ בנקאיים

במידה ויזם או בעל חברה שקמה אך לפני זמן קצר ממשיך לקבל סירוב לבקשות הלוואה מבנקים, האופציה של הלוואה חוץ בנקאית רלוונטית לגביו במיוחד. מדובר לרוב על אפשרויות בגופים כמו חברות אשראי המקנות אשראי חוץ בנקאי, ביטוח, או עסקים פרטיים מסוגים שונים. מכיוון שהם אינם מפוקחים באופן כה הדוק על ידי הרגולטור כמו הבנקים, המסלולים הם גמישים יותר ומאפשרים עסקה מוצלחת גם היכן שהבנק החליט דווקא על סירוב.

מבחינת המאפיינים של הלוואה כזו, חייבים להזכיר את הריבית שנוטה להיות גבוהה יותר מהממוצע בבנקים. מצד שני, המסלולים בדרך כלל הרבה יותר מגוונים ופרמטרים רבים ניתנים לשינוי (תקופת החזר, גרייס, גובה תשלומים).

קבלת אשראי במסגרת קרן שמש – מטרתה של קרן סיוע זו היא לתמוך בבעלי עסקים חדשים, לתקופה של עד שנה מיום הקמת העסק. ייעודה של התכנית הוא לתמוך בסביבה העסקית בישראל ולסייע בפיתוח חברות ופרויקטים חדשים. פרט להלוואות שמעניקה הקרן, מתנדבים בה אנשי עסקים רבים שתורמים מזמנם בהתלמדות ליזמים החדשים.

תנאי ההלוואה מחייבים חתימה של שני ערבים בעלי הכנסה קבועה, כאשר ניתן לפרוס את ההלוואה עד לתקופה של חמש שנים עם ריבית פריים, מה שמהווה יתרון על פני אפשרויות אחרות הקיימות במשק. ישנה עדיפות ליזמים מהפריפריה או חסרי תעסוקה בזמן הבקשה.

בפורטל משפחה עסקית מעוניינים להציע ללקוחות את מגוון האפיקים הזמינים והמשתלמים ביותר מבין ההלוואות הקיימות בשוק האשראי העסקי בישראל. היועצים המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים בתחום ולכן יכולים גם לסייע בגיוס הלוואות ממקורות פחות מוכרים, כמו קרנות ועסקים חוץ בנקאיים פרטיים. לאחר בחירת האופציה הרלוונטית, אנשי מקצוע ילוו אותך גם בתהליך בקשת האשראי ומשא ומתן מול המלווה.

כל לווה עסקי צריך לזכור, כי לעיתים מוטב להשקיע משאבים בייעוץ מקצועי ולחפש את ההלוואה הטובה ביותר כדי להגיע לחיסכון כספי ולהימנע מעוגמת נפש בעתיד. ההפרש בין עלויות הלוואה אחת לאחרת יכולות להגיע לעיתים לעשרות אלפי שקלים – סכומים בהחלט משמעותיים מבחינת תקציבים של עסקים בתחילת דרכם.

אם אתה מחפש אפשרויות טובות של גיוס הלוואות לעסקים בהקמה, ביכולתך לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים בעזרת שיחה טלפונית פשוטה – אל תהסס ופנה אלינו כבר היום. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית. הייעוץ ניתן ללא עלות וללא התחייבות.

מידע נוסף בנושא: