הלוואות ליצואנים

משפחה עסקיתסוגי עסקיםהלוואות ליצואנים

יצואנים רבים זקוקים לפתרונות מימון ואשראי כדי לייצא מוצרים לשווקים שונים מעבר ים. המדינה מעוניינת לעודד את העסקים המקומיים לייצא, לכן הוחלט על הקמת קרן ליצואנים, הקרן מציעה הלוואות נוחות, אך יש אפשרויות נוספות.

הלוואה ליצואנים

הסיוע ליצואנים מתחילים או ותיקים נחוץ ליציבות המשק הישראלי, ליצירת מקומות עבודה חדשים, לצמיחת הכלכלה המקומית ולהכנסות נוספות לקופת האוצר. כל יצואן לוקח על עצמו סיכונים רבים, ובנוסף הוא עלול להתקשות לקבל מהבנקים המסחריים הלוואות בתנאים נוחים. לכן, המדינה החליטה להקים קרן הלוואות ליצואנים, באמצעות הקרן ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 דולר, בהתאם לתנאים שנקבעו.

הלוואה ליצואן ניתן לקבל מקרנות מימון נוספות, למשל הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה או דרך קרנות מימון המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית. בשנים האחרונות החלו גם הבנקים להציע הלוואות נוחות ליצואנים, לכן חשוב לבדוק את כל האפשרויות ומסלולי ההלוואות הקיימים, להשוות הצעות מגופים שונים ורק אז לבחור בהלוואה המתאימה ביותר ליצואן.

רוצים לקחת הלוואות ליצואנים? השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה והמומחים של משפחה עסקית יפנו את בקשתכם לגופים הרלוונטיים ויסייעו לכם לבחור הלוואה אטרקטיבית ליצואן המתחיל או הוותיק.

מידע נוסף בנושא: