גיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים

משפחה עסקיתגיוס הון ומשקיעיםגיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים

יותר ויותר יזמים ובעלי עסקים חדשים מסתמכים כיום על אשראי חיצוני מגופים פיננסיים כדי לממש את הרעיון העסקי שלהם ולהפוך אותו למציאות. אם בעבר, אפשרויות קבלת הלוואה היו מצומצמות ורוב בעלי העסקים הסתמכו על ההון העצמי שקיים ברשותם, הרי שכיום, הכלכלה המודרנית בנויה על אשראי נגיש למוצע ללווים העסקיים במסלולים מגוונים במיוחד.

אולם, גם יחד עם כל הנאמר כאן, כמובן שאין הדבר אומר, כי לקוחות עסקיים יכולים לגייס כל סכום ולקבל אישור חיובי לכל הלוואה. הגופים הפיננסיים נוהגים לבחון כל מקרה לגופו, כאשר הלוואה מסוימת יכולה להידחות או להיות מאושרת בעקבות רמת הסיכון והמאפיינים האישיים של הלווה.

אפשרויות זמינות של גיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים מקרנות

אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר עבור יזמים, היא פנייה לקרנות הממשלתיות בערבות מדינה. קרנות אלו מפעילות מסלולים ייחודיים עבור יזמים, כאשר תנאי הריבית הם סבירים למדי וההחזר יכול להתפרס לשש שנים עם שנת גרייס. לצורך הגשת בקשה, יש לפנות לפירמה המתווכת, שבוחנת את מבקשי ההלוואה בשלבים ראשוניים.

לקריאה נוספת על הלוואות בערבות המדינה – לחצו כאן.

מלבד הסיוע של קרנות ממשלתיות, ניתן לציין גם תכניות פילנתרופיות דוגמת האגודה להלוואות ללא ריבית. האשראי זמין לאנשים פרטיים אשר נמצאים במצוקה, יזמים ואנשי עסקים אשר מעוניינים לפתח את העסק הקיים שלהם. באפשרותם של מבקשי האשראי לקבל הלוואה בגובה של עד 60 אלף ₪ לצורך מימון הון חוזר ועד 90 אלף ₪ למטרות של פיתוח העסק.

קבלת האשראי מתבצעת בשני שלבים, כאשר בשלב הראשוני בעל העסק מציג את התכנית העסקית שלו, מגדיר את מטרות האשראי ומקבל חצי מסכום ההלוואה, ואילו בשלב השני הוא מעדכן את הקרן על הביצוע בפועל ומקבל את החצי השני של ההלוואה.

בפורטל משפחה עסקית שמנו לנו למטרה למלא את החוסר שקיים כרגע בשוק ולהציע פלטפורמה אובייקטיבית שפורסת את מגוון האפשרויות המשתלמות לקבלת אשראי עסקי. ההתייחסות שלנו ללווים הפוטנציאליים היא ראשית מבחינת מטרות ההלוואה, הסכומים המבוקשים על ידי הלקוח והמאפיינים האישיים שלו. לאחר מיפוי הנקודות החשובות, יש באפשרותנו לנתב את הלווה לגופים המתאימים ביותר בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי כאחד.

חשוב לזכור, כי שוק האשראי בישראל הוא אינו סטטי, אלא מתרחב כל הזמן יחד עם הגידול בנתח האשראי של החברות החוץ בנקאיות. אפיקים פחות מוכרים, כמו קרנות פילנתרופיות או חברות אשראי קטנות, אינן זוכות לפרסום ויכולות להוות לעיתים אטרקטיביות במיוחד עבור הלווים. היועצים המומחים של משפחה עסקית יכולים לספק לגולשים מידע אקטואלי וחשוב על מאפייני האשראי בישראל וזאת כדי להקל עליהם את ההשוואה בין האופציות השונות ולסייע בבחירת המסלול המתאים.

מכיוון שאשראי עסקי לרוב נלקח בסכומים גבוהים במיוחד, אנו ממליצים לבעלי עסקים שאינם בקיאים בשוק האשראי להיעזר באנשי מקצוע ולקבל ייעוץ טרם ההחלטה. ייתכן שהדבר כרוך בהוצאות נוספות, אך ברוב המקרים, הלווים יזכו בחיסכון משמעותי בהמשך הדרך. אם יש לך שאלות נוספות בנוגע לאשראי עסקי, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והיועצים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות.

מידע נוסף בנושא: