גיוס הון ומימון חוץ בנקאי

משפחה עסקיתגיוס הון ומשקיעיםגיוס הון ומימון חוץ בנקאי

עסקים רבים זקוקים לפתרונות אפקטיביים ומשתלמים של גיוס כספים ממקורות אלטרנטיביים ולא רק דרך הבנק. בעזרת קרנות מימון חוץ בנקאי ואפשרויות נוספות יכול כל עסק לגייס את ההון הנדרש עבורו לצרכי השקעות, הון חוזר, הקמת עסקים או סניפים חדשים, למחקר ופיתוח, למטרות שיווק וקידום הארגון ועוד.

חשוב להדגיש כי גיוס מימון חוץ בנקאי מיועד לכל החברות והארגונים, לרבות עסקים בהקמה ולעסקים קטנים ובינוניים. למעשה, רוב העסקים מגייסים הון באופן שוטף לתפעול ולפיתוח העסק, ולא רק כאשר נמצאים במצוקה תזרימית ובבעיות פיננסיות.

אפשרויות אטרקטיביות לגיוס מימון מהמערכת החוץ בנקאית

גיוס מימון מבנקים כרוך בביורוקרטיה ובפגיעה באובליגו, לכן עוד ועוד עסקים מחפשים מקורות אלטרנטיביים מהם ניתן לגייס הלוואות בתנאים נוחים. בארץ פועלות חברות מימון חוץ בנקאי בהיתר ממשרד האוצר, ניתן לקחת מהן הלוואות בסכומים שונים בתנאים יחסית נוחים, במהירות גבוהה וללא פגיעה באובליגו.

הבנקים חוששים להעניק הלוואות לעסקים, הם מקשיחים תנאים, ובמידה והעסק מתקשה לעמוד בתשלומי ההחזר הם מטילים סנקציות קשות כמו הגבלת מסגרת האשראי. זו פגיעה קשה לעסק מאחר ועליו לעמוד בהוצאות השוטפת כמו תשלום משכורות לעובדים ותשלום לספקים, לכן ארגונים רבים בוחרים בפתרונות של גיוס מימון חוץ בנקאי.

אחת האפשרויות האטרקטיביות היק לקחת הלוואה דרך קרנות מימון חוץ בנקאי, לדוגמה הלוואות בערבות המדינה דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים. כמו כן, יש קרנות פילנתרופיות המציעות הלוואות נוחות במגוון מסלולים, ביניהן קרן קורת, קרן הגליל, קרן דרומה צפונה, קרן נתן וכיוצא בזה.

גיוס הון ממשקיעים פרטיים

בעלי עסקים רבים אינם מודעים לאפשרויות המימון הקיימות, ביניהם גיוס הון דרך משקיעים פרטיים. בשנים האחרונות משקיעים רבים מחפשים אפיקי השקעה חדשים, באמצעות חיבור בין משקיעים ליזמים ובעלי עסקים כל הצדדים מרוויחים. המשקיע זוכה לתשואה גבוהה ומשקיע את כספו בתבונה וברמת סיכון יחסית נמוכה בהשוואה לאלטרנטיבות הקיימות עבורו, למשל השקעה בבורסה התנודתית. חשוב לזכור כי הריבית האפסית במשק גרמה למשקיעים לחפש אפיקים חדשים להשקעת כספם כדי למקסם רווחים.

ייעוץ וליווי עסקי לגיוס המימון הנדרש לעסק

מימון חוץ בנקאי מתאים לכל סוגי העסקים, זו אופציה אטרקטיבית גם ליזמים בתחילת דרכם אשר מעוניינים להקים חברה חדשה בתחומים כמו הייטק, תעשיות עתירות ידע, קמעונאות, פרסום ועוד. עם זאת, נדרש ידע וניסיון עשיר בתחום כדי לבחור את הפתרון המתאים ביותר ליזם או לעסק הקיים.

לכן, מומלץ לפנות ליועצים מנוסים המתמחים בגיוס הון ומיון חוץ בנקאי, המומחים מכירים את כל הפתרונות הקיימים, ותפקידם לסייע לבעל העסק לקבל החלטה פיננסית שקולה, בהתאם ליכולת ההחזר שלו ולצרכיו הייחודיים.

צוות המומחים של משפחה עסקית מתמחה בין השאר בגיוס מימון חוץ בנקאי וממשקיעים פרטיים. למידע נוסף ולייעוץ השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מידע נוסף בנושא: