קרן קורת לעסקים

קרן קורת לעסקים קטנים ובינוניים היא קרן פילנתרופית שנוסדה בשנת 1994. קרן קורת מעניקה סיוע להקמת עסקים חדשים בגליל ובאזורים נוספים, מימון להרחבת עסקים קיימים, סיוע להשלמת הון עצמי ועוד. הקרן מציעה ערבות גבוהה לבנק המלווה בשיעור של עד 50% מסכום ההלוואה, סכום ההלוואה הוא 50,000 ₪ עד 750,000 ₪.

קרן קורת – עמותה לפיתוח כלכלי

קרן קורת היא עמותה לפיתוח כלכלי שמציעה מגוון הלוואות וסיוע פילנתרופי לעסקים קטנים ובינוניים. למעשה, העמותה מפעילה מגוון קרנות סיוע ומימון לעסקים, ביניהן:
• קרן קורת לפיתוח הגליל.
• קרן קורת להעצמת נשים.
• קרן קורת להקמת עסקים חדשים.
• קרן הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים.
• קרן הלוואות זעירות – מיקרופיננס.
• קרן קורת למגזר הערבי.

קרנות קורת מציעות ערבות בשיעור עד 50% מסכום ההלוואה, תנאי ההלוואה הם ריבית פריים פלוס 2.1%, תקופת פירעון עד 5 שנים, אפשרות לגרייס לתקופה של עד 6 חודשים. היקף ההלוואה בקרנות קורת הוא 50,000-750,000 ₪. תנאי הזכאות הם עסקים חדשים וקיימים עם מחזור מכירות שנתי עד 22 מיליון ₪, ללא מגבלות בנקאיות.

הלוואה אטרקטיבית לעסקים בפריפריה, באזור ירושלים ועוד

קרן קורת לעסקים קטנים ובינוניים מציעה סיוע אטרקטיבי, בעיקר לעסקים חדשים וקיימים בפריפריה (בצפון ובדרום המדינה), לעסקים באזור ירושלים, רמלה, לוד וביישובים נוספים בהתאם למדיניות הקרן.

היזם שמקבל הלוואה חייב להעמיד הון עצמי בשיעור 10% מתכנית ההשקעה בעסק קיים ו-25% בעסק חדש. כדי לקבל את ההלוואה יש להכין תכנית עסקית בהתאם לדרישות ועדת האשראי של הקרן. חשוב לציין כי ניתן לקבל את ההלוואה דרך קרן קורת באמצעות בנק אוצר החייל, בנק לאומי ובנק דיסקונט.

כדי לקבל את ההלוואה האטרקטיבית יש להוריד באתר קרן קורת טפסים ייעודיים למילוי, את הטפסים מומלץ למלא רק בעזרת יועץ מנוסה של משפחה עסקית כיוון שיש להכין תכנית עסקית בכפוף לדרישות ועדת האשראי, אחרת הבקשה עלולה להידחות.

צוות היועצים של משפחה עסקית עומד לשירותכם, נשמח לסייע לכם להגיש בקשה לקבלת סיוע דרך קרנות קורת. למידע נוסף השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

מידע נוסף בנושא: