קרן דטרויט לפיתוח באזור נצרת עילית, מגדל העמק מועצה אזורית עמק יזרעאל

משפחה עסקיתקרנות פילנטרופיותקרן דטרויט לפיתוח באזור נצרת עילית, מגדל העמק מועצה אזורית עמק יזרעאל

קרן דטרויט מיועדת עבור יזמים ובעלי עסקים המעוניינים להקים עסק חדש או להשקיע בעסק קיים באזורים נצרת עילית, מגדל העמק ומועצה אזורית עמק יזרעאל. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית לארץ ישראל, היא מסייעת ליזמים ולבעלי עסקים רבים, ומציעה הלוואות נוחות עד 400,000 ₪ לתקופה של עד 6 שנים.

למי מתאימה ההלוואה ומהם התנאים?

ההלוואה דרך קרן דטרויט מתאימה ליזמים ולבעלי עסקים באזורים הבאים: נצרת עילית, מגדל העמק, יישובים במועצה אזורית עמק יזרעאל. ההלוואה מיועדת ליזמים המתכננים להקים עסק חדש וזקוקים לסיוע ולהלוואה בתנאים נוחים עם ערבות גבוהה, ולבעלי עסקים קיימים המעוניינים להשקיע בעסק ולהרחיבו.

תנאי ההלוואה:

  • סכום הלוואה – במסלול השקעות ניתן לקבל הלוואה עד 400,000 ₪, אפשר לכלול במסלול זה הון חוזר עד 250,000 ₪. במסלול הון חוזר לפיתוח סכום ההלוואה המקסימלי הוא עד 250,000 ש”ח.
  • תקופת פירעון – הקרן מציעה הלוואות לתקופה של עד 6 שנים, יש אפשרות לגרייס עד שנה.
  • ריבית – קרן דטרויט מציעה הלוואות בריבית נוחה ואטרקטיבית של פריים + 1.5%.
  • ביטחונות – הקרן מציעה ערבות בשיעור גבוה עד 70% מסכום ההלוואה, הרכב הביטחונות נקבע על ידי ועדת האשראי של הקרן.

הלוואה אטרקטיבית ומשתלמת ליזמים ולבעלי עסקים

קרן דטרויט לפיתוח באזור נצרת עילית, מגדל העמק מועצה אזורית עמק יזרעאל, מנוהלת על ידי הסוכנות וממומנת על ידי הקהילה היהודית בדטרויט. הקרן מסייעת מדי שנה לעסקים רבים באזור נצרת עילית, מגדל העמק ויישובי מועצה אזורית עמק יזרעאל. הבנק המלווה את קרן דטרויט הוא בנק אוצר החייל.

כדי לקבל את ההלוואה הנוחה מהקרן יש למלא שאלון ולהכין תוכנית עסקית, לאחר בדיקה ראשונית נשלח כלכלן מטעם הקרן לבקר בעסק או להיפגש עם היזם המעוניין להקים עסק חדש באזורים המתאימים, ולאחר מכן מתקיימת פגישה יחד עם נציגי הבנק המלווה ונציגי הקרן יחד עם היזם. ועדת האשראי מחליטה בסוף האם לאשר את הסיוע ובאיזה תנאים.

כדי לשפר סיכויים לקבלת הלוואה באמצעות קרן דטרויט, השאר פרטיך בטופס ליצירת קשר. היועצים של משפחה עסקית יחזרו אליך בהקדם וילוו אותך לאורך כל הדרך עד קבלת הסיוע.

מידע נוסף בנושא: