הלוואות לרכישת ציוד ומכונות

משפחה עסקיתהלוואות לעסקים קיימיםהלוואות לרכישת ציוד ומכונות

תפעול שוטף של עסק בישראל הוא דבר מורכב, שכן חברות נאלצות לעמוד בקשיים רבים בדרכן אל ההצלחה. חלק מהבעיות קשורות לכך, שישראל היא שוק קטן יחסית והתחרות בין החברות השונות היא גדולה (במיוחד באזור המרכז). מעבר לזה, השוק הפיננסי נחשב לריכוזי במיוחד, מה שהופך את תהליך גיוס ההלוואות לרכישת ציוד ומכונות למסובך יותר.

כל מפעל או חברה שמעוניינים לקבל אשראי בנקאי לצורך חידוש מלאי או רכישת מכונות, צריכים לעמוד בקריטריונים נוקשים. הסיטואציה הזו הביאה לווים עסקיים רבים לחפש אופציות אחרות של גיוס הלוואות במשק.

הלוואות לרכישת ציוד ומכונות מחברות חוץ בנקאית

בניגוד למוסדות הבנקאיים, חברות חוץ בנקאיות שמעניקות אשראי עסקי, אינן כה קשוחות לגבי הקריטריונים שבהם צריכה לעמוד חברה לווה. הסיבה העיקרית לכך היא, כי יש באפשרותן לגבות ריבית גבוהה יותר כפיצוי על הסיכון ולכן גם למסורבי בנקים יש סיכוי לקבל תשובה חיובית.

מעבר להלוואות רגילות שניתן לבקש מחברות רבות שעוסקות בתחום, קיימות גם אפשרויות של ליסינג מימוני של מכונות או גם מכירה וחכירה, כאשר הלווה מוכר את המכונות לחברה המלווה ולאחר מכן משלם תשלומים חודשיים עבור השימוש.

צריך לציין, כי הריבית של הלוואות חוץ בנקאיות היא בדרך כלל גבוהה יותר מהממוצע בבנקים, אך מצד שני, הגמישות במסלולים והפרמטרים הנוספים של ההלוואה היא גדולה יותר.

קבלת הלוואה לרכישת ציוד ומכונות מקרנות

בין הקרנות המוכרות יותר אשר מעניקות אשראי עסקי ניתן לציין את:

  • קרן קורת – מדובר על פרי של שיתוף פעולה בין הבנקים לקרנות קורת, כאשר המטרה היא לסייע כלכלית לעסקים שזקוקים לאשראי. גובה הריבית בהלוואות אטרקטיבי ביחס לאופציות אחרות בשוק ואילו פריסת התשלומים יכולה להתבצע עד לתקופה של שלוש שנים עם אפשרויות גרייס.
  • הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים – אחד המסלולים של קרן זו מתאים במיוחד לצורך גיוס הלוואות לרכישת ציוד ומכונות. מדובר על מסלול השקעה שמתאים לחברות עם מחזור עסקים קטן ממאה מיליון ₪ בשנה.

אנו באתר משפחה עסקית, יכולים לסייע ללווים פוטנציאליים שזקוקים לאשראי עסקי למטרות שונות. המומחים שלנו יכולים להתאים לך את האפיק המתאים ולאחר מכן לסייע לך בהגשת הבקשה, מה שיגדיל את הסיכויים לתשובה חיובית במידה רבה.

אם אתה חשוב לקחת הלוואה עסקית בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. המומחים שלנו יסייעו לך להוזיל עלויות ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.        

מידע נוסף בנושא: