מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

בנק מרכנתיל הוקם בשנת 1918, לאחרונה הבנק חגג 100 שנים להקמתו. כיום, הבנק מציע כ-75 סניפים ברחבי המדינה, בהם הלקוחות זוכים למעטפת רחבה של שירותים בנקאיים ופיננסיים. בנוסף, לקוחות הבנק נהנים מערוצים ישירים המאפשרים להם לבצע פעולות רבות בלי להגיע לסניף.

בנק מרכנתיל דיסקונט הוקם לאחר מיזוג בין בנק מרכנתיל הוותיק לבנק ברקליס דיסקונט. ב-1993 הפסיקה קבוצת ברקליס את פעילותה בישראל ובנק דיסקונט רכש את אחזקותיה וכך נקבע השם החדש לבנק.

בנק ברקליס דיסקונט מפעיל מחלקה עסקית מתקדמת המציעה מעטפת שירותים רחבה ללקוחות העסקיים. בין היתר הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

הבנק מציע מספר מסלולי הלוואות לעסקים, אחד המסלולים המשתלמים ביותר מיועד לעסקים קטנים ובינוניים. מסלול זה מבוסס על לקיחת הלוואה בערבות המדינה, זו הלוואה נוחה במיוחד עם פריסת תשלומים לתקופה של עד 5 שנים, יש אפשרות לגרייס לחצי שנה. ניתן לקבל במסלול הלוואות זה הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית עד לסכום של 500,000 ₪, אם מחזור המכירות השנתי של העסק גדול מ-6.25 מיליון ₪ אפשר לקבל הלוואה עד 8% מהמחזור. מסלול זה מתאים גם ליצואנים, היצואן יכול לקבל הלוואה עד 12% ממחזור המכירות השנתי שלו (בשנה הקודמת לבקשה), ויש גם מסלול ייעודי לתעשיינים.

בנוסף, בנק מרכנתיל דיסקונט מציע הלוואות לעסקים דרך קרן יזמות עולים ותושבים חוזרים. זהו מסלול הלוואות אטרקטיבי במיוחד המיועד רק לעולים חדשים ולתושבים חוזרים בהתאם לתנאי הסף שנקבעו. בנק מרכנתיל דיסקונט בשיתוף עם משרד הקליטה מפעיל את הקרן החדש שמטרתה לסייע לעולים ולתושבים חוזרים, סכום ההלוואה הוא עד 125,000 ₪, לתקופה של 3 שנים, לאחר 3 שנים אפשר להגיש בקשה להלוואה נוספת מהקרן ולקבל הלוואה שנייה עד 125,000 ₪ ל-3 שנים נוספות, הריבית הנהוגה היא פריים + 1.75%.

כמו כן, בנק מרכנתיל זכה לאחרונה במכרז להפעלת הקרן להתייעלות אנרגטית, זהו מסלול הלוואות בערבות המדינה המיועד ללקוחות עסקיים. סכום ההלוואה המקסימלי הוא 85% מסכום ההשקעה או עד 20% ממחזור המכירות של העסק המעוניין לקבל את ההלוואה האטרקטיבית. ניתן לקבל הלוואה דרך הקרן להתייעלות אנרגטית לתקופה של עד 7 שנים, יש להעמיד בטוחות בהתאם לדרישת ועדת האשראי של הקרן, הריבית המקסימלית להלוואה במסלול זה היא פריים + 1%.

בנק מרכנתיל דיסקונט מציע הלוואות נוספות לעסקים, לדוגמה הלוואה למימון רכב פרטי או מסחרי לעסק, יש גם הלוואות מהירות שניתן לקחת בקלות דרך האפליקציה או באתר הבנק.

אם אתם זקוקים למידע נוסף או מעוניינים להגיש בקשה מסודרת ומקצועית כדי לקבל הלוואה מבנק מרכנתיל דיסקונט, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר כאן באתר. היועצים המנוסים של משפחה עסקית יפנו את בקשתכם לגורמים הרלוונטיים ויסייעו לכם להגיש בקשה ולשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה הנוחה.

מידע נוסף בנושא: