מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה

בנק יהב מתמחה בשירותים בנקאיים ופיננסיים לעובדי מדינה, לשכירים, למגזר הקמעונאי ולעצמאים, זהו בנק מסחרי הפועל משנת 1954. הבנק מציע מגוון הטבות ושירותים בנקאיים ופיננסיים לעצמאים ולבעלי מקצועות חופשיים, לתאגידים ולעסקים נוספים. בין היתר, הבנק מציע מספר מסלולי הלוואות לבעלי מקצועות חופשיים, וכן מסלול הלוואות ייעודי לרכישת רכב.

כדאי לדעת כי בנק יהב נמצא בשליטת בנק מזרחי טפחות ועל ידי החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה. לבנק יש סניפים בכל הארץ, אפליקציה מתקדמת ואתר חדש, ניתן לקבל שירותי בנקאות בסניפים השונים, באתר, בטלפון ובאפליקציה.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי מדינה

בנק יהב לעובדי מדינה מציע מספר מסלולי הלוואות לעסקים, לדוגמה הלוואה מהירה לכל מטרה עד 100,000 ₪, הלוואה בתנאים אטרקטיביים לרכישת רכב חדש או יד 2, ומסלולי הלוואות לרופאים, לסוכני ביטוח ולבעלי מקצועות חופשיים נוספים.

  • הלוואה לעסק לכל מטרה – בנק יהב לעובדי מדינה מסייע לעסקים בכל הארץ באמצעות פתרונות מימון ואשראי שונים, הבנק מציע ללקוחות בעלי חשבון עסקי לקחת הלוואה נוחה עד 100,000 ₪, לכל מטרה. במסלול הלוואות זה ניתן לקבל אישור מהיר לבקשה, כדי לקבל את ההלוואה הנוחה יש להגיע לסניף הבנק או להגיש בקשה באתר. בנוסף, אפשר לבקש את ההלוואה לכל מטרה באזור האישי באפליקציה או באמצעות שיחת טלפון ליועץ ההלוואות של הבנק. זו הלוואה נוחה לעסקים, לתקופה של עד 12 שנים, וניתן לקבל גרייס ל-12 חודשים.
  • הלוואות למימון רכב חדש או יד 2 – בנק יהב מציע ללקוח העסקי הלוואה בתנאים משתלמים לרכישת רכב חדש או משומש. בנק יהב מציע 2 מסלולי הלוואות עיקריים למימון רכב- מסלול בשיתוף עם חברת אוויס, או הלוואה במסלול לרכישת רכב בתנאים אטרקטיביים וכנגד שיעבוד הרכב. הבנק מציע הלוואות לרכישת רכב חדש או יד 2 לתקופה של עד 5 שנים, ובהתאם למסלול ניתן לקבל עד 100% מימון לרכישת הרכב, בכפוף לאישור הבנק.
  • מסלול הלוואות לרופאים – בנק יהב מתמחה במסלולי הלוואות לבעלי מקצועות חופשיים, בין השאר הבנק מציע מסלול הלוואות לרופאים. ההלוואה מתאימה לרופאים בעלי קליניקה או מרפאה פרטית. במסלול זה ניתן לקבל עד 250,000 ₪ למגוון מטרות, למשל לצורך רכישת ציוד למרפאה, לשיפוצים בעסק, הון חוזר ועוד. תקופת ההלוואה עד 15 שנה. כדי להגיש בקשה להלוואה לרופאים – לחצו כאן!
  • מסלול הלוואות לסוכני ביטוח – בנק יהב חתם לפני מספר שנים על הסכם עם לשכת סוכני הביטוח בישראל על מנת להציע לסוכני ביטוח בכל הארץ הלוואה ייעודית ונוחה עד 200,000 ₪ לכל מטרה. את ההלוואה אפשר לקבל לתקופה של עד 10 שנים, חשוב לציין כי אחד התנאים לקבלת ההלוואה הוא פתיחת חשבון עו”ש בבנק עם פעילות בהיקף גבוה מ- 12,000 ₪ בחודש. להלוואות לסוכני ביטוח – לחצו כאן!

לפני שאתם מגישים בקשה להלוואה באחד מערוצי התקשורת עם הבנק, כדאי לבדוק האם ההלוואה מחייבת פתיחת חשבון עו”ש בבנק, מהם התנאים ואיזה מסלול מתאים לכם. בעזרת היועצים של משפחה עסקית תשפרו את הסיכוי לקבלת ההלוואה מהבנק, ותוכלו לקבל ייעוץ וסיוע לפתרונות מימון נוספים. השאירו עכשיו פרטים בטופס שבאתר ואנו נדאג לכל השאר!

מידע נוסף בנושא: