קרן דיסקונט לעסקים

קרן דיסקונט לעסקים קטנים הוקמה במטרה לסייע לעסקים לצמוח, להתרחב ולשגשג. הקרן מציעה הלוואות ומימון בתנאים מועדפים במגוון מסלולים ייעודיים, לרבות מימון הון חוזר, מימון פיתוח עסקי ומימון לרכישת ציוד. כדאי לדעת כי לקוחות בנק דיסקונט זוכים לתנאים מועדפים על פני לקוחות חדשים וכדאי לנצל זאת.

בנק דיסקונט רואה חשיבות עצומה בסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בגלל מצוקת האשראי הקיימת, ובמטרה לחזק את הכלכלה המקומית ולאפשר לעסקים לצמוח ולהפוך לגדולים.

מי זכאי להלוואה מקרן דיסקונט לעסקים?

הקרן מציעה הלוואות לעסקים קטנים הפועלים לפחות שלוש שנים ושמחזור המכירות השנתי שלהם הוא בין 1 מיליון ל-15 מיליון ₪. כדי לקבל את ההלוואה בעלי העסק נדרשים להציג בפני נציגי הבנק דו”ח עושר אישי. למעשה, קרן דיסקונט מציעה הלוואות באמצעות 4 קרנות מימון ייעודיות:

  • קרן למימון ולרכישת ציוד לעסק עבור לקוחות קיימים של הבנק
  • קרן למימון ולרכישת ציוד לעסק עבור לקוחות חדשים של הבנק
  • קרן למימון פיתוח עסקי עבור לקוחות קיימים בלבד
  • קרן למימון הון חוזר המיועדת ללקוחות חדשים בבנק

כל קרנות המימון לעסקים קטנים של בנק דיסקונט, למעט מסלול מימון הון חוזר, מאפשרות ללקוח לקבל הלוואה אטרקטיבית לתקופה של עד חמש שנים. במסלול מימון הון חוזר ההלוואה ניתנת לתקופה של שנה, אך קיימת אפשרות לחידוש ההלוואה. הבנק מציע באמצעות קרנות המימון שלו לעסקים קטנים הלוואות בסכום של עד מיליון ₪.

בנוסף, כדאי לדעת כי קיימת אפשרות לקבל הלוואות משכנתא עסקיות מבנק מרכנתיל, זהו מסלול ייעודי לבעלי עסקים בשיתוף עם גורמי ממשלה. אפשרות נוספת היא לקחת הלוואה דרך קרן בנק מרכנתיל דיסקונט, זו הלוואה המיועדת גם לעסקים בינוניים, לתעשיינים וליצואנים.

למידע נוסף ולקבלת הלוואה אטרקטיבית דרך קרן דיסקונט לעסקים ודרך קרנות המימון הנוספות שהבנק מפעיל – השאירו פרטים באתר. היועצים של משפחה עסקית יחזרו אליכם בהקדם עם כל הפרטים הנדרשים עבורכם ויסייעו לכם לקבל את ההלוואה הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם.

מידע נוסף בנושא: