מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

בנק ירושלים נוסד בשנת 1963 וכיום הוא נחשב לבנק דיגיטלי מוכר ומוביל. הבנק מציע מגוון שירותים בנקאיים ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים נמצא בשליטה של יצוא חברה להשקעות בע”מ – חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל אביב.

תחומי ההתמחות של בנק ירושלים הם: הלוואות, משכנתאות, שוק ההון, עובר ושב, חסכונות ופיקדונות, וליווי פרויקטים בענף הנדל”ן. בין השאר, הבנק מציע מספר מסלולי הלוואות לעסקים, הן ללקוחות עסקיים של הבנק והן לעסקים הנמנים על לקוחות בנקים אחרים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

בנק ירושלים מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. לקוחות בנקים אחרים יכולים לקבל הלוואה נוחה לעסק שלהם בלי לפגוע במסגרת האשראי בחשבון בעובר ושב שלהם. את ההלוואה לעסק אפשר לבקש בלי לצאת מהבית וללא צורך לפספס זמן עבודה, הבנק מציע הלוואה דיגיטלית בתנאים נוחים ללקוחות כל הבנקים, כולל עסקים.

  • הלוואה דיגיטלית אונליין – בנק ירושלים מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואה באישור מהיר לכל מטרה, עד לסכום של 100,000 ₪. ההלוואה מתאימה גם לעסקים קטנים ובינוניים הזקוקים להלוואה נוחה ומהירה, בלי ביורוקרטיה וללא צורך להגיע לסניף הבנק. יש למלא פרטים בטופס המקוון – לחצו כאן כדי לעבור לטופס. לאחר הקלדת הסכום המבוקש יש לבחור את מטרת ההלוואה ולמלא פרטים נוספים. כמו כן, צריך לשלוח לבנק מסמכים כמו תעודת זהות, או תעודות זהות אם יש בעסק שותפים נוספים, מסמך זיהוי נוסף כמו רישיון נהיגה, שומת מס ל-3 חודשים אחרונים ופירוט דף חשבון עובר ושוב (3 חודשים אחרונים).
  • הלוואה מיידית – הלוואה המיועדת ללקוחות כל הבנקים, זו הלוואה באישור מהיר עד 100,000 ₪, בפריסה נוחה של עד 72 חודשים. הריבית נקבעת על ידי יועץ ההלוואות של הבנק, לאחר בדיקה מהירה. את ההלוואה אפשר לבקש באתר או באפליקציה של בנק ירושלים, אפשר גם להגיע לאחד הסניפים או ליצור קשר עם מוקד השירות.
  • הלוואה לרכב חדש – הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית לרכישת רכב חדש, ניתן לקבל עד 75% מימון משווי הרכב החדש. זו הלוואה גמישה המאפשרת לעסקים לרכוש רכב חדש מהיבואן – פרטי או מסחרי, וניתן לבחור את תקופת ההלוואה, לכל היותר עד 6 שנים. בכל רגע ניתן לפרוע את ההלוואה (פירעון מלא או חלקי) ללא קנסות.
  • הלוואה לרכב משומש- בנק ירושלים מציע לעסקים מימון לרכישת רכב משומש, בתנאים נוחים. במסלול זה אפשר לקבל עד 60% מימון משווי הרכב המשומש, לתקופה של עד 5 שנים. ההלוואה גמישה, אפשר לשלם עד 35% משווי הרכב בסוף תקופת ההלוואה כדי להוזיל את ההחזרים החודשיים.

למידע נוסף, לייעוץ מקצוע ולסיוע בבחירת מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים, השאר פרטיך באתר ואנו נחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית.  

מידע נוסף בנושא: