מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד

בנק אגוד הוקם בשנת 1951 וכיום יש לו כ-36 סניפים ברחבי המדינה. הבנק מספק מעטפת שירותי בנקאות ללקוחות פרטיים ועסקיים. בנק אגוד מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים בהתאמה לצורכי הלקוח. כמו כן, הבנק מציע שירותים פיננסיים למגזר העסקי כמו חדר עסקות מט”ח, ליסינג למגזר העסקי, פעולות סחר חוץ ועוד.

כדאי לדעת כי לבנק יש חברת בת בשם אגוד ליסינג, חברת הבת מציעה פתרונות ליסינג מתקדמים לעסקים בכל גודל, השירות מיועד ללקוחות כל הבנקים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד

בנק אגוד מציעה מחלקה עסקית מתקדמת וחדשנית, המחלקה מציעה מגוון פתרונות מימון ואשראי לעסקים בכל הארץ.

  • מסלול הלוואות לרכישת רכב חדש – בנק אגוד מציע הלוואה אטרקטיבית בתנאים נוחים ללקוחות עסקיים המעוניינים לרכוש רכב חדש. הבנק מציע הלוואה עד 100% מימון לרכב חדש, לתקופה של עד 60 חודשים. כמו כן, הבנק מציע הסדרי מימון לרכב חדש עם מגוון יבואני רכב בארץ. יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק.
  • מסלול הלוואות לרכישת רכב יד 2 – הבנק מציע הלוואה נוחה בפריסת תשלומים ארוכה, עד 60 חודשים, ניתן לקבל 100% מימון, בהתאם לשווי וסוג הרכב, ובכפוף לשיקול דעתו של הבנק. יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק כדי לקבל את ההלוואה.
  • מימון בליסינג – באמצעות חברת הבת אגוד ליסינג, הבנק מציע ללקוחות כל הבנקים פתרונות מימון בשיטת הליסינג לרכישת רכבים חדשים או משומשים ולרכישת ציוד לעסק. במסלול ליסינג ניתן לרכוש כלי רכב וציוד הנדרשים לפעילות השוטפת של החברה, הבנק מציע תשלומי החזר חודשיים עד 60 חודשים, ללא פגיעה באובליגו, כאשר הרכב או הציוד אינם נרשמים כרכוש קבוע. בתום התקופה אפשר לרכוש את הרכב ולרשום אותו על העסק.
  • אשראי לעסקים – בנק אגוד מציע פתרונות אשראי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, הבנק מתמחה בין השאר באשראי לשוק ההון, לענף היהלומים ולענף הנדל”ן. צוות המחלקה העסקית של הבנק מתאים את פתרונות האשראי לצורכי הלקוח ולמאפייני העסק, השירות כולל ליווי אישי וצמוד.
  • מסלול הלוואה מהירה לכל מטרה – הבנק מציע הלוואה מהירה ללקוחות כל הבנקים עד לסכום של 40,000 ₪, לכל מטרה. את ההלוואה ניתן לקבל תוך זמן קצר בהליך המונה 3 שלבים, יש למלא טופס בקשה להלוואה לכל מטרה – לחצו כאן! אישור להלוואה מתקבל תוך יום עסקים אחד, ללא ערבים ובטחונות, תקופת ההלוואה 12-48 חודשים.

הלוואות לעסקים מבנק אגוד ניתן לקבל במגוון ערוצים, לקוחות הבנק מוזמנים לפנות לסניף שלהם או לקחת הלוואה בערוצי הבנקאות הישירה ובאמצעות האתר. לקוחות עסקיים של בנקים אחרים יכולים לקבל הלוואה לכל מטרה באמצעות מילוי הטופס הייעודי באתר של הבנק.

צוות המומחים של משפחה עסקית יסייע לכם לקבל הלוואה נוחה לעסק דרך בנק אגוד, בין אם אתם לקוחות של הבנק ובין אם לא. למידע נוסף אודות מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד, ולסיוע בפתרונות מימון ואשראי נוספים, השאירו פרטים בטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת ומותאמת אישית.

מידע נוסף בנושא: