מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים

בנק הפועלים הוקם בשנת 1921 על ידי ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית של העובדים העבריים בארץ ישראל. זהו בנק מסחרי מהגדולים בארץ המתמחה בשירותי בנקאות ופיננסים לכל המגזרים, לרבות המגזר העסקי.

החטיבה העסקית בבנק הפועלים נחשבת למובילה בתחומה, היא משרתת עסקים רבים בכל הארץ, כולל עסקים קטנים, ומספקת פתרונות מתקדמים גם לסקטורים בעלי התמחות ענפית מסוימת. בשנים האחרונות השיק הבנק אפליקציה חדשנית באמצעותה ניתן לקבל שירותי בנקאות שונים ולהגיש בקשה להלוואה נוחה, כמו כן באמצעות האתר המקוון של הבנק ניתן לבקש הלוואות באישור מהיר ולבצע פעולות שונות.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים

בנק הפועלים מסייע לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות פתרונות מותאמים לצורכיהם הייחודיים, הבנק מודע למצוקת האשראי הקשה עמה מתמודדים עסקים רבים, לכן הוא מציע הלוואות אטרקטיביות, ביניהן גם הלוואות באישור מיידי.

  • אשראי ברגע לעסקים – הלוואה באישור מהיר לעסקים קטנים ובינוניים, בלי ביורוקרטיה מתישה וללא צורך בהעברת מסמכים או בהעמדת בטחונות נוספים. סכום ההלוואה המקסימלי עד 400,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים. ניתן לדחות את תשלומי ההחזר במשך 3 חודשים (גרייס), הריבית תקבע על ידי יועץ ההלוואות של הבנק בעת הגשת הבקשה. כדי לקבל הלוואות במסלול אשראי ברגע לעסקים ניתן להגיע לסניף הבנק, להגיש בקשה באתר האינטרנט או דרך האפליקציה.
  • הלוואה להנגשת העסק – בשנים האחרונות גוברת המודעות להנגשת עסקים עבור בעלי מוגבלויות, כיום עסקים נדרשים להנגיש את העסק שלהם בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. בנק הפועלים מציע הלוואה אטרקטיבית להנגשת העסק שלך, ניתן לקבל עד 50,000 ₪, לתקופה של עד 60 תשלומי החזר חודשיים, בריבית פריים + 1.5%. ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים.
  • הלוואה רב ערוצית לעסקים – הלוואה נוחה לעסקים ללא צורך להגיע לסניף הבנק, תוך אישור מהיר עד 2 ימי עסקים. הלוואה רב ערוצית מאפשרת לך להשקיע בעסק, לממן הוצאות שונות, לגשר על פער בין הכנסות להוצאות ועוד. בנק הפועלים מציע הלוואות במסלול זה החל 1,000 ₪ ועד 1,000,000 ₪, לתקופה של עד 120 חודשים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של 3 חודשים.
  • הלוואות מימון לרכב – בנק הפועלים מציע מגוון פתרונות מימון בתנאים אטרקטיביים לרכישת רכב חדש או יד 2, כולל מסחריות. ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב חדש עד 90% משווי הרכב, לתקופה של עד 60 תשלומים. הלוואה לרכישת רכב משומש אפשר לקבל עד 75% משווי הרכב, לתקופה של עד 60 תשלומי החזר חודשיים.
  • הלוואת דרך קרן פועלים לעסקים – קרן ההלוואות לעסקים מציעה מגוון מסלולי הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים הנמנים על לקוחות הבנק ולמצטרפים חדשים. הקרן מציעה מסלול הלוואות לעסקים בהקמה, מסלול השקעות ומסלול הון חוזר. עסק בהקמה יכול לקבל הלוואה עד 500,000 ₪, עסק עם מחזור שנתי בין 5 מיליון ₪ ל-25 מיליון ₪ יכול לקבל הלוואה עד 10% ממחזור המכירות השנתי בשנה הקודמת. תקופת ההלוואה עד 72 חודשים, עם אפשרות לגרייס ל-12 חודשים.
  • קרן בשיתוף התאחדות התעשיינים – קרן מימון לעסקים בשיתוף התאחדות התעשיינים, הקרן מציעה הלוואות אטרקטיביות לעסקים קטנים החברים בהתאחדות התעשיינים, סכום ההלוואה עד 10% ממחזור המכירות השנתי, ולכל היותר עד 2.8 מיליון ₪, לתקופה של עד 7 שנים. מטרת ההלוואה לצורך מימון הון חוזר או להרחבת העסק ולהשקעה בציוד.

כמו כן, בנק הפועלים נבחר ללוות את קרן קורת, יש להגיש בקשה להלוואה לגוף המתאם של הקרן או באמצעות סניף הבנק.

למידע נוסף אודות מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים השאר פרטיך באתר. המומחים של משפחה עסקית יחזרו אלים בהקדם עם הצעה אטרקטיבית להלוואה המותאמת בדיוק לצורכי העסק שלך וליכולת ההחזר.

מידע נוסף בנושא: