מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הוקם בשנת 1946 במטרה לספק שירותי בנקאות ללוחמי היישוב היהודי לאחר שחרורם מהצבא הבריטי. בשנת 1972 קיבל הבנק היתר לפעול כבנק מסחרי, ולאחר כניסת בנק הפועלים כשותף באוצר החייל, החל הבנק להגדיל את פעילותו במגזר הפרטי והעסקי. כיום, בנק אוצר החייל מציע בין השאר שירותי בנקאות מתקדמים ללקוחות עסקיים, פתרונות מימון ואשראי לעסקים ומגוון הלוואות נוחות.

בנוסף, הבנק מלווה את קרנות המימון לעידוד עסקים של הסוכנות היהודית, כמו כן הבנק מלווה את הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה – בשיתוף מיטב דש גמל ופנסיה. אם אתם מעוניינים לקחת הלוואה נוחה לעסק שלכם, כדאי לכם להכיר את מסלולי ההלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל ואת פתרונות המימון והאשראי למגזר העסקי.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל מציע מחלקת עסקית המתמחה בפתרונות בנקאיים המותאמים לצורכי כל העסקים – לרבות עסקים קטנים ובינוניים. החטיבה העסקית של הבנק מונה צוות בנקאים בכירים, החטיבה משתפת פעולה עם גופים וארגונים מובילים במשק, ביניהם גופים ממשלתיים כמו משרד התמ”ת, מכון היצוא, התאחדות התעשיינים ועוד.

  • אוצר לעסקים – פתרונות אשראי ייעודיים לצמיחת עסקים ולביסוסם, הבנק מציע מסגרת עד לגובה של 1 מיליון ₪, לפי החלוקה הבאה – 50% מסגרת אשראי למימון הון חוזר ו-50% הלוואה בתנאים נוחים לתקופה של עד 60 חודשים. מסלול אוצר לעסקים מיועד לכל הלקוחות העסקיים, נדרשת ערבות בעלים וביטחונות בשיעור 25% מראש. תנאי ההלוואה במסגרת חח”ד פריים + 2.1% עד 3.6%, בהתאם לרמת הסיכון, הלוואה עד 60 חודשים בתנאי פריים + 2.9%.
  • אוצר לעורכי דין ורואי חשבון – בנק אוצר החייל מציע לעורכי דין ולרואי חשבון מסגרת חח”ד עד 150,000 ₪ והלוואות עד 150,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים. הלווה נדרש להציג ביטחונות בהתאם לדרישת מנהל הסניף ועל פי שיקול דעתו של המנהל. תנאי מסגרת חח”ד – פריים + 2.5%, תנאי ההלוואה משתנים בהתאם לתקופת ההלוואה, למשל פריים + 0.5% להלוואה עד 24 חודשים, ופריים + 1.5% להלוואה עד 48 חודשים.
  • מסלול הלוואות לתעשיינים – בנק אוצר החייל בשיתוף התאחדות התעשיינים מציע למפעלים קטנים ובינוניים בכל הארץ הלוואות בגובה 0.5 מיליון עד 15 מיליון ₪, לצורך רכישת ציוד ומכונות, להשקעות בעסק, להקמת קווי ייצור ולחידוש ציוד ישן. תקופת ההלוואה עד 12 שנים, יש לשעבד את הציוד הנרכש לטובת הבנק, ובעלי העסק נדרש להתחייב ל-100% ערבות אישית. ההלוואה האטרקטיבית מיועדת לתעשיינים שמחזור המכירות השנתי בשנה הקודמת הוא עד 150 מיליון ₪, עם ותק של לפחות 7 שנות חברות בהתאחדות התעשיינים.
  • פקטורינג – בנק אוצר לחייל מציע שירותי פקטורינג מהמתקדמים בישראל, הפקטורינג מבוסס על רכישת חוב מסחרי שוטף של לקוחות חייבים של העסק בארץ או בחו”ל. הבנק מציע מגוון סוגי פקטורינג לעסקים, החל מפקטורינג מקומי ועד פקטורינג הפוך (אשראי ספקים) ופתרונות למימון יבוא.
  • קרנות מימון הסוכנות היהודית – בנק אוצר החייל נבחר ללוות 7 קרנות ייעודיות המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, באמצעות הבנק ניתן להגיש בקשה מסודרת לקבלת הלוואה נוחה דרך אחת מקרנות המימון של הסוכנות היהודית, ביניהן קרן גליל מערבי, קרן פדרציית ניו יורק, קרן נס לעסקים באזור הנגב ועוד.
  • קרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה – מגוון מסלולי הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ, ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים, יש להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאם של הקרן, עדיף בעזרת מומחים לנושא.

המומחים של משפחה עסקית יסייעו לכם לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית מבנק אוצר החייל. למידע נוסף, לשאלות ולסיוע בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל – אנא השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס ואנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד.

מידע נוסף בנושא: