מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות הוא הבנק הרביעי בגודלו בישראל, הבנק מציע שירותי בנקאות ופיננסים לכל הלקוחות, לרבות לקוחות עסקיים. כאחד הבנקים הוותיקים והמובילים בארץ, בנק מזרחי טפחות מציע מגוון פתרונות מימון ואשראי ללקוחותיו העסקיים.

הבנק מודע לקשיי האשראי עמם מתמודדים עסקים קטנים ובינוניים, ומטרתו לסייע לבעלי העסקים וליזמים כדי לעודד הקמת עסקים חדשים, ליצור מקומות עבודה נוספים במשק הישראלי ועל מנת לשמור על יציבות כלכלית ולעזור לעסקים להתפתח ולצמוח. לכן, הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות בהתאמה מדויקת לצרכים הייחודיים של העסק, כמו כן הבנק מציע שירותי פקטורינג והלוואות בערבות המדינה לעסקים העומדים בתנאי הסף.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים בכל הארץ, יש הלוואות המיועדות רק ללקוחות העסקיים של הבנק והלוואות ייעודיות המתאימות ללקוחות כל הבנקים. כדאי לדעת כי בנק מזרחי טפחות זכה במכרז של הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, הבנק מלווה את פעילות הקרן ומסייע ללווים לקבל החלטות נכונות ולקחת הלוואה נוחה בהתאמה מושלמת לצורכי העסק ופעילותו.

  • הלוואה ברגע (לכל מטרה) – הלוואה נוחה ומהירה לכל מטרה, ההלוואה מיועדת ללקוחות הבנק, כולל בעלי עסקים המחזיקים חשבון עסקי בבנק. הלוואה ברגע אפשר לקחת מכל מקום ובכל זמן באמצעות האפליקציה המתקדמת של הבנק, בשיחת טלפון עם יועץ ההלוואות או נציגי המחלקה העסקית, ואפשר לחתום על הבקשה גם בסניף הבנק. תנאי ההלוואה- עד 75,000 ש”ח לתקופה של 2 עד 60 חודשים, עם פטור מעלמת פירעון מוקדם. תנאי ההלוואה נקבעים בהתאם להיסטוריית האשראי וסוג כרטיסי האשראי של הלקוח.
  • הלוואה לרכישת רכב – בנק מזרחי טפחות מסייע ללקוחותיו לרכוש רכב חדש או יד 2 לעסק, ניתן לקבל הלוואה עד 85% משווי הרכב, לתקופה של עד 60 חודשים, תוך התחייבות הבנק לריבית אטרקטיבית.
  • הלוואות לעסקים קטנים בצפון ובדרום – בנק מזרחי טפחות בשיתוף איש העסקים והפילנתרופ איתן ורטהיים, ובשיתוף הסוכנות היהודית, הקימו את קרן דרומה צפונה עידן העתיד. הקרן מציעה הלוואות בתנאים נוחים ואטרקטיביים לעסקים קטנים בפריפריה, כל עוד מחזור המכירות השנתי שלהם הוא 3 עד 22 מיליון ₪. ההלוואה מיועדת בעיקר לעסקים תעשייתיים, יצרניים ומוטי יצוא.
  • פקטורינג – בנק מזרחי טפחות מתמחה במתן שירותי פקטורינג לעסקים, זהו מכשיר פיננסי מתקדם המאפשר לעסקים לשפר את תזרים המזומנים שלהם כיוון שהבנק רוכש מהם את החוב הפתוח מעסקה מסוימת ומעביר את הסכום במזומן לחשבון של העסק.
  • הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה – הבנק מלווה את פעילות הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים, ניתן לקבל מהקרן הלוואות בתנאים אטרקטיביים במיוחד בשלושה מסלולים עיקריים- מסלול עסק בהקמה, מסלול השקעות ומסלול הון חוזר.
  • הלוואה בערבות המדינה לשדרוג אנרגטי – הלוואה נוחה לעסקים המעוניינים להתייעל אנרגטית ולהפחית פליטת גזי חממה מסוכנים.

בעזרת המומחים של משפחה עסקית תוכלו לקבל מידע אודות מסלולי הלוואות של בנק מזרחי טפחות ולבחור בפתרון המתאים והנכון ביותר לעסק שלכם. היועצים המנוסים שלנו ילוו אתכם כל הדרך וידאגו למצוא עבורכם הלוואה נוחה בהתאמה אישית מלאה, השאירו פרטים ליצירת קשר באתר ואנו נדאג לכל השאר.

מידע נוסף בנושא: