מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל

בנק פועלי אגודת ישראל, הידוע בכינויו הקצר בנק פאג”י, נוסד לאחר איחוד בין שתי קופות מלווה של תנועת פועלי אגודת ישראל מתל אביב ומחיפה, הבנק הוקם ב-1977 ובשנת 2015 הוא מוזג לבנק הבינלאומי ומשמש למעשה כשלוחה שלו. בנק פועלי אגודת ישראל משרת בעיקר את הציבור הדתי לאומי והחרדי, יש לו גם מחלקה עסקית.

בנק פאג”י המשמש כשלוחה של הבנק הבינלאומי מציע מספר סניפים הממוקמים בדרך כלל ביישובים בעלי צביון חרדי או דתי לאומי, הבנק נהנה מהגב הפיננסי האיתן ומהיציבות של הבנק הבינלאומי, לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל זוכים ליחס אישי ולפתרונות המותאמים לצורכי האוכלוסייה החרדית.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל 

בנק פועלי אגודת ישראל מתמחה בין היתר במתן שירות לציבור אנשי העסקים מהמגזר החרדי והדתי לאומי. לבנק יש פתרונות פיננסיים ייעודיים שתוכננו מראש בהתאמה מושלמת לצורכי עסקים בבעלות חרדים ודתיים ולעסקים המשרתים את המגזר החרדי. ההשתייכות לבנק הבינלאומי מאפשרת ללקוחות בנק פועלי אגודת ישראל להנות ממבחר פתרונות מימון ואשראי בתנאים אטרקטיביים, ניתן לקחת הלוואות במסלולים שונים ולמטרות שונות, המחלקה העסקית מתמחה גם בשירותי ייעוץ לחסכון ובפתרונות מימון ארוכי טווח בתנאים ייחודיים.

בין מסלולי ההלוואות לעסקים של בנק פאג”י ניתן למצוא את המסלולים הבאים:

  • הלוואה לפעילות שוטפת ולמימון הון חוזר – בנק פועלי אגודת ישראל מציע מגוון מסלולי הלוואות למימון הפעילות השוטפת של העסק, לרבות הלוואה נוחה למימון הון חוזר. ההלוואה מותאמת לצורכי הלקוח, לסוג הפעילות העסקית ולהתנהלות העסקית של הלקוח.
  • הלוואה למימון יבוא – הבנק מציע מספר הלוואות ליבואנים בהתאמה לצורך שלהם ולאופי ההתקשרות העסקית מול ספקים בחו”ל. בין השאר, הבנק מציע ליבואנים פתרונות מימון ואשראי משתלמים כגון ניכיון שיקים, מימון משלוחים מחו”ל, הלוואה לפירעון בתשלומים עם אפשרות לגרייס ועוד.
  • הלוואות ליצואנים – הבנק מציע מגוון הלוואות ליצואנים, לרבות מימון יצוא במט”ח, פתיחת אשראי ספקים, הלוואות גישור משתלמות המסייעות ליצואן להתמודד עם הפער בין האשראי לספקים לבין התקבולים הצפויים מלקוחות העסק וכדומה.
  • הלוואה למימון רכוש והתחדשות – בנק פועלי אגודת ישראל מציע מגוון מסלולי מימון לטווח בינוני עד ארוך לעסקים המעוניינים לרכוש רכוש קבוע, להשקיע בחברה באמצעות רכישת מכונות חדשות ועוד. תנאי המימון נקבעים בהתאם לצורכי העסק ויכולת ההחזר שלו.
  • הלוואה לבניית נכס עסקי לשימוש החברה – הלוואה ייעודית לבניית נכס עסקי לשימוש עצמי של הארגון, ההלוואות מותאמות לשלבי הבנייה וליכולת ההחזר של הלקוח העסקי.
  • הלוואה עסקית מהירה וגמישה – הלוואות גמישות בתנאים אטרקטיביים עד לסכום של 150,000 ₪, באישור מהיר. ניתן לקבל את ההלוואה הנוחה לתקופת פירעון עד 7 שנים, אפשר להגיש בקשה להלוואה במסלול זה באתר המקוון של הבנק, באפליקציה של פאג”י ובסניפים השונים.

בנוסף, בנק פועלי אגודת ישראל מציע ללקוחותיו העסקיים הלוואה אטרקטיבית לרכישת רכב. הבנק מציע שני מסלולי הלוואה למימון רכב חדש או יד 2, ניתן לקבל באחד המסלולים עד 80% מימון משווי הרכב, לתקופה של עד 5 שנים.

בעזרת המומחים של משפחה עסקית תוכלו גם אתם לבחור מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל, ולהנות מתנאים מועדפים. למידע נוסף, לייעוץ ולליווי מקצועי עד קבלת ההלוואה מהבנק, השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, והמומחים של משפחה עסקית יחזרו אליכם במהירות האפשרית.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה לעסק חדש

הלוואות בערבות המדינה

מידע נוסף בנושא: